Darujte radost!: Vyplňte přání novomanželů a darujte jim to, po čem skutečně touží!

Darujte radost!

Vyplňte přání novomanželů a darujte jim to, po čem skutečně touží!

Registrace

Jak to funguje?

Vytvořte si prostřednictvím naší aplikace takový seznam svatebních darů, které si skutečně přejete! Vložte si do svého seznamu co Vás napadne, nejste nijak limitováni. Máte rádi praktické dárky? Co takhle něco do kuchyně! Nebo raději elektroniku? A co takhle pěknou knížku? Zaregistrujte se!

Co to umí?

Naše aplikace vám umožňuje dát si do seznamu prostě cokoliv. Nastavení je velmi jednoduché a praktické. Své přání můžete dokonale popsat, přidat fotografii a také informace o tom, kde je možné dar zakoupit. Nebo si raději přejete, aby Vám na velký dárek přispěli všichni hosté? Vyberte si možnost voucherů a ze shromážděných finančních dárků si pak přání splňte sami! Zaregistrujte se!

A co dál?

Zcela unikátní je systém rezervací přání. Už nikdy se vám nestane, že dostanete dva stejné dárky. Každý má totiž možnost si zarezervovat dárek, který vám chce pořídit. Poté ho buď sám koupí, nebo v případě sdílených darů, kdy přispívá libovolnou částkou, si vytiskne přes naši aplikaci voucher, který Vám pak předá společně s přáním a penězi. Zaregistrujte se!

Kdo s tím umí?

Máte strach, že starší lidé neporozumí či nebudou schopni váš seznam používat? Nikoliv. Celý systém je velmi intuitivní a určitě s ním nebude mít nikdo problém. To nestačí? Tak si prostě stanovte svého správce. Bude mít do aplikace stejný přístup jako vy. Jednoduše uvidí online všechna přání, která jsou již rezervována. Zaregistrujte se!

Stále nevíte?

Ještě nevěříte, že Vám náš svatební seznam ušetří spoustu času? Podívejte se na DEMO. Svůj svatební seznam můžete upravovat samozřejmě kdykoliv a kdekoliv. Takže posaďte svou drahou polovičku k počítači a začněte si pořádně vymýšlet! Jo a ještě jedna drobnost, stojí to jen 499 Kč. To je dobrý, ne? Zaregistrujte se!